<!-- For LYNX browser --> Lider w produkcji małych oczyszczalni ścieków.
 

OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

 
 

FIRMA

OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

SEPARATORY

KONTAKT

 

BIOAKTYWATORY

 

Biopreparaty wspomagają naturalne procesy biologicznego rozkładu zachodzące w osadnikach. Likwidują nieprzyjemną woń, niszczą bakterie chorobotwórcze (m.in. coli, salmonellę, czerwonkę), rozkładają tłuszcze, upłynniaja osady stałe, udrażniają przewody kanalizacyjne. Wykazuja wysoką odporność na detergenty oraz zmiany temperatury.

 

BIO 7 CHOC
Stosuje się w nowo uruchamianych osadnikach, po opróżnieniu szamba, w przypadku zamarznięcia lub zniszczenia flory biologicznej. BIO 7 CHOC to naturalne szczepy bakterii, drożdże i enzymy wspomagane witaminami. Preparat gwarantuje wyjątkowo szybki wzrost flory bakteryjnej.

 
 

BIO 7 G
Przyspiesza degradację tłuszczy i zapobiega ich odkładaniu się w przewodach kanalizacyjnych. Szczególnie zalecany w przypadku zainstalowania separatora tłuszczu.

 
 

BIO 7 SPECIAL FOSSES
Receptura opracowana do kompleksowego utrzymania i eksploatacji osadników. Zawiera 3 składniki biologiczne niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania osadników.

 
 

BIO 7 CANALISATIONS
Udrażnia przewody, likwiduje nieprzyjemny zapach oraz zapobiega gromadzeniu się kamienia w syfonach: zlewozmywaków, umywalek, natrysków oraz przewodach kanalizacyjnych.

 
 

BIO 7 DETARTRANT GEL WC
Płyn do czyszczenia WC, usuwa kamień z powierzchni muszli. Ulega całkowitej biodegradacji.

 
 

BIO 7 GRAISSES
Do stosowania w separatorach tłuszczu oraz instalacji kanalizacyjnych. Degraduje powstałe zatory tłuszczu oraz zapobiega ich powstawaniu.

 
 

BIO 7 REGARDS, DRAINS
Preparat niezwykle skutecznie zapobiega problemom związanym z zapychaniem się drenażu i całej instalacji kanalizacyjnej.

 
 

Biopreparat Bio 7 osadniki (Bio 7 Special Fosses toutes eaux)
Biopreparat Bio 7 osadniki dodatkowo wzbogacony o bakterie rozkładające tłuszcze to receptura opracowana do kompleksowego utrzymania i eksploatacji osadników, zawiera 3 składniki biologiczne niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania osadników.

 
 

Bioaktywator Bio 7 Entretien
Dla regularnego zastosowania w funkcjonujących osadnikach (po uprzednim zaszczepieniu Bio 7Choc). Bio 7Entretien jest mieszanką starannie wyselekcjonowanych naturalnych szczepów bakterii, drożdży oraz enzymów, która znakomicie poprawia dekantację osadów w zbiorniku.

 
 

Biopreparat Bio 7 do zbiornika spłuczki WC (Bio 7 Reservoir WC)
Biopreparat Bio 7 do zbiornika spłuczki WC to kostka - aktywator biologiczna do stosowania we WSZYSTKICH TYPACH OSADNIKÓW, działa 4 miesiące. Kostka - aktywator biologiczny do stosowania w spłuczkach toaletowych, działa 4 miesiące.

 
 

Odkamieniacz biologiczny (Detartrant Biologique)
Odkamieniacz biologiczny czyści i odkamienia muszle WC i rury kanalizacyjne łączące je z osadnikiem.

 
 

Trigger-1
Trigger-1 przeznaczony jest do systematycznego oczyszczania ścieków w osadnikach gnilnych, szambach i innego typu oczyszczalniach przydomowych oraz do udrażniania kanalizacji, warstw filtracyjnych i drenażu rozsączającego. To również doskonały preparat do likwidacji kożuchów na powierzchni ścieków i nagromadzonych osadów. Trigger-1 zawiera enzymy i bakterie rozkładające zanieczyszczenia organiczne w ściekach (odchody, papier, resztki roślinne, tłuszcze) oraz substancje ułatwiające biodegradację środków piorących i myjących.

 
 

Biosanit
Biosanit to nowoczesny i ekologiczny biopreparat służący do obróbki i unieszkodliwiania ścieków oraz nieczystości zgromadzonych w szambach, oczyszczalniach ścieków i urządzeniach o podobnym działaniu. Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach i ściekach pochodzących z gospodarstw domowych, moteli, pensjonatów, szkół itp. Biopreparat wspomaga proces oczyszczania ścieków, poprawia parametry fizyko-chemiczne i sanitarno-higieniczne w zanieczyszczonych zbiornikach, pomaga również udrożnić system kanalizacyjny i drenażowy oraz przyspiesza rozkład związków organicznych w tym tłuszczy.

 
 

SEPTIFOS VIGOR
SEPTIFOS VIGOR - to aktywator biologiczny do wszystkich rodzajów szamb. Nowa formuła SEPTIFOS VIGOR jest wynikiem najnowszych badań biotechnologicznych prowadzonych przez wyspecjalizowane laboratoria.

 
 

Trigger-3
Trigger-3 przeznaczony jest do oczek wodnych, sadzawek ogrodowych, stawów w parkach oraz dużych fontann. Stosuje się go do likwidacji zakwitów glonów, usuwania mętności toni wodnej i nadmiaru osadów dennych.

 
 
<H2>oczyszczalnie ścieków, domowe, przydomowe, ścieki</H2>