<!-- For LYNX browser --> Lider w produkcji małych oczyszczalni ścieków.
 
MAŁE

OCZYSZCZALNIE

ŚCIEKÓW

 
 

FIRMA

OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

SEPARATORY

KONTAKT

 
 

Szanowni Państwo,

jako autoryzowany przedstawiciel firmy HABA RL, lidera w produkcji małych oczyszczalni ścieków, pragniemy zaoferować Państwu szeroką gamę małych i przydomowych oczyszczalni ścieków dla 2-500 osób. Oferujemy oczyszczalnie z systemem rozsączającym HABA RL przystosowanym do montażu i eksploatacji na terenach o dużej i małej powierzchni, niskim i wysokim poziomie wód gruntowych, silnie zadrzewionych, z możliwością odprowadzania oczyszczonych ścieków (II klasy czystości) do gruntu, rowu melioracyjnego, stawu lub oczka wodnego. Oczyszczalnie nasze są idealnedla domów jedno- i wielo rodzinnych, restauracji, hoteli, firm, szkół, przedszkoli, wiosek, małych osiedli.

Oferowane przez nas oczyszczalnie są opatentowane, a także posiadają stosowne certyfikaty i gwarancję. Najważniejszym elementem naszych oczyszczalni jest system doczyszczająco-rozsączający, który tworzy betonowe półokręgi okrywające otwarte koryto rozsączające.

W zależności od zapotrzebowania i możliwości geotechnicznych obiektu projektujemy odpowiedni system oczyszczania i odprowadzania ścieków. Prowadzimy doradztwo techniczne, a także wykonujemy projekt oczyszczalni i całą dokumentacje techniczną potrzebną do zgłoszenia tego obiektu w odpowiednim urzędzie. W zakresie naszych usług wchodzi również montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzeń.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego doradztwa i wizji lokalnej naszego doradcy do spraw technicznych:
     Grzegorz Matuszewski
     tel. 0608052991


Oprócz małych oczyszczalni ścieków firma GKM SYSTEM oferuje:

  • biopreparaty do oczyszczania ścieków ogólnoodbytowych w oczyszczalniach przydomowych i szambach bezodpływowych (likwidacja zawiesin stałych, przykrego zapachu, udrażnianie rur PCV i drenażu rozsączającego)
  • biopreparaty do oczyszczania biologicznego oczek wodnych, stawów
  • separatory tłuszczów i węglowodorów
  • małe przepompownie
  • zbiorniki do wody deszczowej, na szamba, do gnojowicy o pojemności od 2 do 60 m3 (jednolite, walcowe, leżące) z polietylenu HDPE lub ich baterie
  • zatapialne pompy do wody brudnej i czystej, z pływakiem, ze stali nierdzewnej o wydajności do 150, 170 i 500 L/min i inne, renomowanej włoskiej firmy EBARA
  • węże drenarskie o średnicy 50, 80, 100mm
 
<H2>oczyszczalnie ścieków, domowe, przydomowe, ścieki</H2>